.

.

Biomed Biocomplex Природни Паста за заби - Не Sls, Без Флуор - Свеж Здив (3 парчиња)

Biomed Biocomplex Природни Паста за заби - Не Sls, Без Флуор - Свеж Здив (3 парчиња)

DEN 414.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Freshening паста за заби BIOMED Biocomplex содржи многу растителни екстракти да помогне да се заштитат против бактерии и лош здив delves во целосна хармонија со природата!Комплекс на природни антисептици спречува воспаленија.Екстракт од камилица се бори против лош здив.Природни етерични масла обезбеди anti-oxidant ефект.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата