.

.

Colgate Чувствителни Спречи & Поправка Паста за заби Со Белење, 6 оз (Пакување од 2)

Colgate Чувствителни Спречи & Поправка Паста за заби Со Белење, 6 оз (Пакување од 2)

DEN 696.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Colgate Чувствителни Спречување и Поправка на паста за заби е клинички докажано формула што функционира брзо, за 2 недели, и обезбедува долготрајна чувствителност олеснување и гради заштитен штит да помогне да се спречи болна осетливост со редовна употреба.Оваа чувствителна паста за заби содржи напредни dual-акција формула која им помага да се спречи болна осетливост и им помага на поправка ослабен делови на чувствителните заби.Плус Colgate Чувствителни Спречување и Поправка на паста за заби помага да се зајакне емајлот со флуорид, избелуваат забите, да се брани против кариес и дава свежина на кои им верувате од Colgate.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата