.

.

HENCKELS J. International Додатоци Paring Нож во Собата, 4-парче, Multicolor

HENCKELS J. International Додатоци Paring Нож во Собата, 4-парче, Multicolor

DEN 522.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува птица клун нож за лупење paring нож straight edge paring нож и serrated paring нож.Различно обоени рачки за брза идентификација.Големина : 4-парче | Стил : Меѓународни | Боја : Multicolor Од 1895 година, HENCKELS е производство на висококвалитетни ножеви во исклучителна вредност.Како модерна кујна специјалист, HENCKELS сега го прави целосен опсег на премиум кујна производи кои го подобрува животот на професионален и дома готвачи во светот.Од ножеви за садови, flatware да се додатоци, HENCKELS занаети основни алатки информирани од својата долга прибор за јадење традиција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата