.

.

NIUCUNZH Вистинска Кожа Mens Спојки Торба Човек Чанта Чанта 12 инчи Големи Рака Торба Голема Спојки Паричникот Браун

NIUCUNZH Вистинска Кожа Mens Спојки Торба Човек Чанта Чанта 12 инчи Големи Рака Торба Голема Спојки Паричникот

DEN 1415.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секој човек треба добар торбичка.Наместо од губење на вашите секојдневни предмети во црна дупка ти се јавам вашата торба, скривам вашиот паричник, телефон, клучевите, и други essentials во NIUCUNZH Спојки Торба.Направена од еластична крава кријат кожа, ова торбичка е подготвен да го издржат казнувањето услови.Висок Квалитет : Направена од страна полно зрно cowhide кожа, од голема вистинска кожа карактеристики, солиден изградбата ќе трае со години и години.Добро Изградена : 1 zippered главната преграда со 6 картичка слотови и 2 пошта внатрешни работи, 1 zippered задниот џеб, 1 брз пристап предниот џеб.Вистинска Кожа Constructin во добра изгради, предмети останете организирани и безбедно во оваа mens спојки паричник.Голем Капацитет : Ова mens спојки торба има 2 големи zippered прегради, пространа доволно за документи, книги, таблети, мобилни телефони, поттикне, копчиња, паричник, пенкала и потсетници и сл.Димензии : 12 x 8.5 во.Сите предмети брод од Америка, 3 ГОДИНИ со ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ со слободни враќање или размена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата