.

.

Papier Mache Хартија Mache Животинско Свиња-Стил 1-4.7 x 3, Браун

Papier Mache Хартија Mache Животинско Свиња-Стил 1-4.7 x 3, Браун

DEN 239.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен.Издржливи.Кавга-бесплатно изработката.Овој труд mache животно е идеален за самостојна занает проекти, групни проекти со училиштата или забава со семејството.Овој труд mache животно е идеален за самостојна занает проекти, групни проекти со училиштата или забава со семејството.Да креирате ваши сопствени играчки, специјални подароци и уникатна декорација!На хартија структура може да биде обоен, помешани со трудови или decoupage, или целосно да се трансформира со употреба на encaustic восок боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата