.

.

Деца Девојчиња Момчиња Fuzzy Пантофли Чорапи Зимска Мека Густа Атмосфера Чорапи Против Пролизгување Термички Божиќ Чорапи Затворен

Деца Девојчиња Момчиња Fuzzy Пантофли Чорапи Зимска Мека Густа Атмосфера Чорапи Против Пролизгување Термички

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер обвивка.Удобни и топли ткаенини - Затворен топли чорапи се изработуваат од високо квалитетни материјали, како и високо-квалитетни акрил и полиестер се користи за надвор и внатре на чорапи, соодветно.Голема крои и нејасни поставата оди сите на патот надолу до пети.Не се лизга дизајн - Обични чорапи нема да ве спречи лизгање на непречено подот.Нашите Пантофли Чорапи се спречи лизгање со додавање не се лизга гумени поени на дното, и цврсто фатете го вашето дете е нозете да се избегнат било какви несреќи.Различни големини за различни возрасти - Овој модерен детски чорапи дизајн е погодна за различни возрасти (од децата чорапи за тинејџери' чорапи).Ние нудиме различни големини за да го изберете, l : 3-5 години, XL : 6-8 години, 2 XL : 8-12 години.Совршено се вклопуваат - удобно еластична дизајн на ткаенината, не е премногу тесна, е совршен sock за момчиња и девојчиња.Се вклопи во повеќе наврати - Деца девојчиња момчиња пантофли чорапи На mutistyle и боја може да ги исполни вашите дневни повод, како што се канцеларија, затворен, на отворено, во пролет, есен, зима сезона или во било студено време и снег области!.Најдобар подарок избор - Уникатен чорапи имаат различни бои и дезени да се задржи сè свеж и модерен!Удобно кат чорапи се голем дар.Можете да изберете за вашата ќерка и малку девојка роденден и Божиќни подароци.Ние веруваме дека тие ќе бидат среќни да имаат овие високо-квалитетни чорапи!Совршен подарок за децата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата