.

.

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони Најлон Spandex

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Отстранлив Појас Вклучени.Појас затворање.МАТЕРИЈАЛ : СЛОБОДЕН ВОЈНИК Најлон Панталони изработени од 86% најлон и 14% spandex, брз сува, лесни и дише.Отпорно на гребење и носат-отпорни, најлон ткаенина е исто така одличен во аспект на влага апсорпција, која е многу погодна за отворен авантура.На помеша spandex ткаенина карактеристики висока еластичност, анти-навремено и без деформација, мека текстура направи овие панталони за мажи удобен за носење и слобода на движење.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Du Pont Тефлон со трајни водоотпорен да може ефективно да repels течности и дамки, секогаш имајте на водоотпорни панталони mens суви и чисти.Овој брз сува облека за мажи карактеристики UPF 50+, која може да блокови UVA и UVB зраци за да се заштити кожата од оштетување.ФЛЕКСИБИЛНИ & УДОБНОСТ : панталони за мажи избрана 4-начин водат ткаенина која има карактеристики на ultralight дишеме слободно, брзо сушење и еластична.На водоотпорен пешачење панталони ви држи сува во активности на отворено, без било какви чувство на врзување на вашите нозе.Засилен articulating колената се дизајнирани со 4 pleats и 3 D прилагоди за крајната удобно и флексибилни.МУЛТИ-ЦЕЛ ЏЕБОВИ : На ripstop пешачење панталони mens се дизајнирани со 2 пред Коса Џебови, 2 големи YKK Патент за Безбедност на Товар Џебови со COOLMAX мрежа поставата и 2 грбот Исправен Џебови, тоа е удобен за носење на телефонот, паричник и други тактички предмети, безбеден и сигурен.Прилагодливи Појас со Метални Тока за да се овозможи максимална удобност, можете да ја прилагодите должина во зависност од вашиот половината лесно.YKK Патент и Метал Тока Затворање.Редовно се вклопуваат.СЛОБОДЕН ВОЈНИК mens водоотпорни панталони е особено погодна за отворен пешачење, кампување, качување, возење велосипед, риболов, лов, џунгла, трчање, mountaineering, борба, воена, backpacking, работа, патување, и така натаму.Ве молиме погледнете го големина на табелата кога ќе изберете големина, сите податоци се точно да мери. 86% Најлон, 14% Spandex со Du Pont Тефлон, водоотпорен, брзо сушење.Четири начини водат ткаенина, секогаш обезбедува максимална флексибилност и удобност.UPF сонцето guard 50+, за да се обезбеди вашата кожа од штетните УВ зраци.Боја : Песок | Големина : 36 W x 30 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.ОТВОРЕНО БРЗ СУВА ПЕШАЧЕЊЕ ПАНТАЛОНИ СО ПОЈАС.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата