.

.

Enfants Chéris 2 Пакет Бебе Нозе Панталони Новороденче-12 Месеци

Enfants Chéris 2 Пакет Бебе Нозе Панталони Новороденче-12 Месеци

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

95% Памук, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Бебе панталони со footie на дното.Не се обидува да го задржи чорапи на.Висок половината дизајн.Секогаш имајте малку стомак топол и удобен.Еластичен материјал, наместо на половината бенд, без тесна чувства.Мулти комбинација на бои.Супер светла боја совршен за панталони да се игра во или надвор.Vertatile.Лесно да се спарени со денот облека или под редовни панталони за екстра топло слој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата