.

.

BALEAF Жените Пешачење Товар Панталони Отворено Лесни Capris Отпорен на Вода UPF 50 Патент Џебови

BALEAF Жените Пешачење Товар Панталони Отворено Лесни Capris Отпорен на Вода UPF 50 Патент Џебови

DEN 815.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Направена на лесни, дише, водоотпорен и брзо-сува ткаенина, жените пешачење панталони бидете кул и свежа во текот на целиот ден.Рашири-плетени ткаенини изгради-во UPF 50+ да обезбедуваат одлична заштита од штетните ултравиолетови зраци.Жените пешачење панталони со четири zip-затворање безбедност џебови обезбеди голема погодност.Еластичен појас со drawstring, артикулирани колена направи панталони совршено се вклопуваат.Овие спортски панталони прилагодливи функција кабелот за заклучување околу ракави за да се задржи грешки од кога пешачење и направи панталони полите слободно, така што повеќе погодно за спорт.Одлично за пешачење, качување, да се патува, или вашиот омилен отворено извршување.Според нашите клиенти повратните информации, овие жени е лесен пешачење панталони може да се кандидира на отпадоци поголеми.Ако сакаат сит се вклопуваат , ве молиме изберете една големина надолу.Машина перат.Заоблен облик одобрен.Омилени панталони!Ги носи речиси целиот ден секојдневно.Убаво пешачење панталони.Висока waisted пешачење панталони.Џеб одговара на мојот мобилен телефон.Влага-wicking ткаенина е третирана со трајни водоотпорен (DWR) да се фрли светлина дожд и дамки.Рашири-плетени ткаенини изгради-во UPF 50+ да обезбедуваат одлична заштита од штетните ултравиолетови зраци. 4-начин водат ткаенина обезбедува слобода на движење.Рашири-плетени ткаенини изгради-во UPF 50+ да обезбедуваат одлична заштита од штетните ултравиолетови зраци.BALEAF женска отворено панталони функција корисна џебови, карго џеб се наоѓа на бедрото, и една назад zippered џеб за да се обезбеди голема погодност.На Baleaf Женска Панталони комбинирање на удобност, одлично се вклопуваат и флексибилност беше направена за на отворено-љубовен жена.Направена од вода-Отпорни, водат и брзо-сува ткаенина, нашите пешачење водат capris остане лесни, но издржливи за да бидете кул и удобно прекувремена работа.На ткаенина изградена-во Ултравиолетова Заштита Фактор (UPF) 50, те штити против сонца штетните зраци.Јас го наредил тоа, за нашите пешачење екскурзија за Табела Рок трага во Greenville, SC.Јас сум 5"3, околу 150 кг, краток waisted и се подредени по големина големи.Тие се вклопуваат, но се baggy во нозете, така што тие биле добро за сите inclines, качување по скалите и дека ние не.Тоа беше за 6 час крстоносните tround-патување и јас бев удобно цело време.Одлична Вежба Панталони за Заоблен Жените.Овие панталони се одлични за жени со дебели нозе и балон за плен.На drawstring половината се грижи за секој јаз, но еластичен корселе прави големи на сопствените за hugging вашата половината и не морале јаз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата