.

.

BALEAF Жените Пешачење Товар Панталони Отворено Лесни Capris Отпорен на Вода UPF 50 Патент Џебови

BALEAF Жените Пешачење Товар Панталони Отворено Лесни Capris Отпорен на Вода UPF 50 Патент Џебови

DEN 815.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Направена на лесни, дише, водоотпорен и брзо-сува ткаенина, жените пешачење панталони бидете кул и свежа во текот на целиот ден.Рашири-плетени ткаенини изгради-во UPF 50+ да обезбедуваат одлична заштита од штетните ултравиолетови зраци.Жените пешачење панталони со четири zip-затворање безбедност џебови обезбеди голема погодност.Еластичен појас со drawstring, артикулирани колена направи панталони совршено се вклопуваат.Овие спортски панталони прилагодливи функција кабелот за заклучување околу ракави за да се задржи грешки од кога пешачење и направи панталони полите слободно, така што повеќе погодно за спорт.Одлично за пешачење, качување, да се патува, или вашиот омилен отворено извршување.Според нашите клиенти повратните информации, овие жени е лесен пешачење панталони може да се кандидира на отпадоци поголеми.Ако сакаат сит се вклопуваат , ве молиме изберете една големина надолу.Машина перат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата