.

.

BALEAF Мажите Руно Наредени Отпорен на Вода Sweatpants Зимски Спортски Тренингот Термички Топло Панталони Џебови со Патент

BALEAF Мажите Руно Наредени Отпорен на Вода Sweatpants Зимски Спортски Тренингот Термички Топло Панталони Џебови

DEN 911.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

87% Полиестер, 13% Spandex Руно Наредени Отпорен На Вода.Drawstring затворање.Машина За Миење.Топло & Отпорен на Вода : Мека поврзана руно внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно, погоден за 20-50°F ладното време работи. 4 Џебови за Активни : 3 странични џебови, вклучувајќи патент џебовите на левата достапни за паметен телефон фиксен, дополнителен задниот џеб за паричник за складирање.Директно Нога Одговара : Не е премногу baggy директно нога одговара и 3 D пред колена обезбеди повеќе простор за движење.Прилагодливи Еластичен Појас : Еластична корселе со прилагодливи внатрешни drawstring за обичај се вклопуваат.BALEAF мажите е зима руно наредени изолирани топло спортски панталони се наменети за ладно време трчање, пешачење, кампување или lounging наоколу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата