.

.

Rekucci Жените Capri

Rekucci Жените Capri

DEN 1236.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Направен Во Канада или Камбоџа.Лесно Нега : Машина за миење, ладна вода.Секогаш се откажам да се исуши за да се избегне собирање.СИТЕ-ДЕН УДОБНОСТ : Повлекување На Стил (Не патентите или копчето за затворање).Скриени elasticized контура корселе за дополнителна удобност.Назад Пикадо за крива-hugging одговара - не е широко!.ДЕТАЛИ : Средината на Пораст стил кој е подготвен од половината преку бедрото, со директно ногата од коленото да полите.Редовни Inseam 21" / Мал Inseam 19.5"/ Високи inseam 22.5".Моделот е 5'9" и носи големина 6. ШИК И РАЗНОВРСНА : Акцент копчиња на предната страна половината.Притиснат од напред и од назад браздата за класичен изглед.Носат облечени, на работа или канцеларија, или облечени машки и женски надолу за неврзан ден се носат.Класичната Водат Ткаенина Ткаени се движи со вас во текот на целиот ден.Повеќе spandex значи повеќе водат!Цврсти Бои : Rayon/Најлон/Spandex Смеса.Melange Бои : Полиестер/Rayon/Најлон Смеса.Содржина за отпечатоци може да се разликуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата