.

.

RESHE Жените Capri Јога Панталони Лабава Мека Drawstring Тренингот Sweatpants Причинско-Дневна Панталони со Џебови

RESHE Жените Capri Јога Панталони Лабава Мека Drawstring Тренингот Sweatpants Причинско-Дневна Панталони со

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Машина За Миење.Премиум Материјал : Capri панталони за жени водат, направени од 90% памук и 10%spandex, RESHE жените capris панталони се на Кожата-friendly и Мека ткаенина, Лесни и Дише.Кожата-friendly и мека ткаенина нуди мазна, ниско-триење перформанси.Drawstring Capris со Џебови : џебовите имаат два пред длабоки џебови и невидлива патент за превоз на вашиот телефон, паричник, клучеви итн.Широк нога Capri потење имаат ласкави форма и drape убаво од колковите на ногата.Жените capris и исечете панталони, лабава Capri тренингот панталони, дневна панталони capris.Повод : Sweatpants за жените, тренди се комбинираат со спортски & секојдневен стил на исече панталони, лабава capri панталони се совршени за јога, тренингот, џогирање, трчање, планинарење, фитнес, спортски, фитнес, прошетка, плажа, одмор, голф, одмор, спиење, дневна, околу, и секојдневно носење.Овие удобен capris може да бидат заменети со било какви чевли и облека, ќе биде фаворит во вашиот loungewear гардероба.Облека за нега : Жените capris и исечете панталони, машина за миење со ладна како бои, не се вклопуваат.овие нови верзии на атлетик пот панталони се меки и удобен доволно за да се носат како спорт работи панталони или loungewear. 100% Задоволството на Клиентите : Било какви проблеми околу погрешна големина/ неисправен производ на јога capri панталони, ве молиме контактирајте со нас за наплата/замена, и ние од нашата 100% полн со пари назад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата