.

.

2 ПАРЧИЊА M4 M5 M6 Knurled Палецот Завртки Бело Црвено Црни Алуминиумски Легури на Вредноста Висок Раководител Чекор Завртка (Боја : Црна 30мм, Големина : M5)

2 ПАРЧИЊА M4 M5 M6 Knurled Палецот Завртки Бело Црвено Црни Алуминиумски Легури на Вредноста Висок Раководител

DEN 492.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Завртка Тип : Палецот Завртки.Материјал : Алуминиум.Глава Стил : Тркалезна.DIY Материјали : Металугрија.Број На Модел : M4 M5 M6. Модел : Knurled Палецот Screws Material : Алуминиум Легура& Нерѓосувачки steel Size :М4 М5 M6 Drive Стил : None Package : 2 ПАРЧИЊА Палецот Завртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата