.

.

FKSDHDG 12pcs Најлон Боја Четки Пенкало Професионални Масло Акварел Paintbrush Сет со Палета на Бои и Молив Случај за Училиште Снабдување (Боја : Сина)

FKSDHDG 12pcs Најлон Боја Четки Пенкало Професионални Масло Акварел Paintbrush Сет со Палета на Бои и Молив

DEN 2342.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите во Еден Сет–Еден уметник четка поставете ги исполни сите ваши потреби.Постојат вкупно 14 компјутери уметничка четка поставите вклучувајќи 12 компјутери боја четки,1color палета 1 боја четка за чување.Секој четка рачка е рачно изработени и се изработени од природни материјали.На најлон уметност четки се справи со се вклопуваат повеќето рака големини, ви овозможува максимална удобност, дури и за време на продолжената сликарство сесии.Професионална и Издржливи–Професионални боја четки главата на фан боја четка е направена со премиум најлон обезбедени, лесен за чистење.Користете двојно crimped месинг ferrules за апсолутна издржливост, квалитет.Ние сме избрани 12 различни форми и големини на четки како сет, за Да се исполнат вашите креативни потреби.Широко се Користи–Овие paintbrushes се Идеални за Акварел, Масло, Акрилна Слика, се Соочуваат со Сликарството, Минијатурна, Модел, Керамички, занает уметничка слика да биде одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој кој се забавуваат во сликарство.Функција : 1.Сите во Еден Сет–Еден уметник четка поставете ги исполни сите ваши потреби.Постојат вкупно 14 компјутери уметничка четка поставите вклучувајќи 12 компјутери боја четки,1color палета 1 боја четка за чување.2.Секој четка рачка е рачно изработени и се изработени од природни материјали.На најлон уметност четки се справи со се вклопуваат повеќето рака големини, ви овозможува максимална удобност, дури и за време на продолжената сликарство сесии.3.Професионална и Издржливи–Професионални боја четки главата на фан боја четка е направена со премиум најлон обезбедени, лесен за чистење.Користете двојно crimped месинг ferrules за апсолутна издржливост, квалитет.4.Ние сме избрани 12 различни форми и големини на четки како сет, за Да се исполнат вашите креативни потреби.5.Широко се Користи–Овие paintbrushes се Идеални за Акварел, Масло, Акрилна Слика, се Соочуваат со Сликарството, Минијатурна, Модел, Керамички, занает уметничка слика да биде одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој кој се забавуваат во сликарство.Спецификација : тип на Производ : Боја Четки со Палета на Бои Set Color : Црна/ Црвена Роза / Blue Material : Најлон +Wooden Package листата : 12 x Боја Brushes1 x Color Palette1x Боја Четка за Складирање Case NOTE1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.

Кон својствата

Product type:
Paint Brushes with Color Palette Set
Color:
Black/ Rose Red / Blue
Material:
Nylon +Wooden
Package list:
12 x Paint Brushes :
1 x ColorPalette :
1x Paint Brush Storage Case :
1.Please allow slight deviation for the measurement. :
2.Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures,thanks for understanding. :
Најдобри предлози во категоријата