.

.

Kapihouse Boho Pacifier Клипот на Момче и Девојче со Муслин washcloths Силикони Монистра Метални Плетенка Јаже Pacifier Leashes Бебе Туш Сет

Kapihouse Boho Pacifier Клипот на Момче и Девојче со Муслин washcloths Силикони Монистра Метални Плетенка Јаже

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.УНИВЕРЗАЛЕН Дизајн На Pacifier носителот одговара на било pacifier, soother, soothies, Bibs , MAMs или други бебе teethers .На paci клип поставен важат за бебе момчиња и девојки. 100% ПАМУК : Изработени од Горе-Природен памук, Тоа е многу безбедно да се избрише бебе е чувствителна кожа со нашите burp облека, можете да го користите на леснотија!.Муслин Големина : 23x23cm/9×9in.pacifier клип Должина : Околу 9 (инчен).Поставете Тежина : 0.17 (lb).TEETHING ОЛЕСНУВАЊЕ На chewable силикони монистра обезбеди инстант teething олеснување и масажа на непцата.Живописни бои за визуелно.Safe материјал : Направени од високо квалитетна кожа плетенка јаже и издржливи клип, силна и кожа-пријателски.Нетоксичен и безбеден за бебиња.Никогаш не се Направи Pacifiers да Намалувањето на Валкани Подот Повеќе!KAPIHOUSE Pacifier Клип им Помогне на Вашиот Живот Лесно и Направете ја Вашата Бебиња се Задржи Насмевка!!!Детали за производот : Материјал : Полиестер плетенка јаже и нерѓосувачки челик clip Ingredient : BPA Free, Phthalate Слободни, Латекс Слободни, Доведе Слободни, Не-toxic Total должина : 9 in Color : пинк,пурпурна,жолта,сива Пакување вклучува : 4 Pcs Pacifier Clips Why да го избере нашиот pacifier клип : Мека, нежна, удобно и безбедно да babies Sturdy и издржливи клип на облека без кинење clothes100% безбедни и не-токсични, Не chocking Keep на pacifier или играчка не губат и clean Easily мијат со сапуница вода и потоа се исуши, не rusting по долго време use4 различни бои и модерен дизајн совршен за девојки и boys Works со универзална pacifiers, teething играчки или soothie A симпатична подарок за вашиот слатки бебиња, тие ќе сакаат овие pacifier clips Risk-слободен Warranty60 ДЕНА замена и наплата на гаранција нудат.Добредојдовте да контактирате со нас кога ќе се сретне со било какви прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата