.

.

ПЕСОК РУДНИКОТ Реверзибилна Душеци, Пластични Слама Килим, Модерната Област Килим, Големи Кат Мат и Килим за на Отворено, RV, Патио, Двор, Дек, Пикник, на Плажа, во Прик

ПЕСОК РУДНИКОТ Реверзибилна Душеци, Пластични Слама Килим, Модерната Област Килим, Големи Кат Мат и Килим за

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

РЕВЕРЗИБИЛНА ДУШЕЦИ : Со безвременски дизајн, оваа пластика патио килим е домот, како што е функционален, користете на вашиот патио со отворено мебел и додатоци за да покаже исклучите вашиот личен стил.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Ова отворено килим за на плажа, camper, или пред тремот е изведен од 100% богородица полипропилен, заедно со ивица дека е топлина третираат за да се избегне протриване, мека и издржливи, ниска одржување.На дише материјал ќе не боли трева или нула вашиот палуба.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ & ПРЕНОСНИ : За брзо чистење едноставно да издржам подалеку нечистотија со вода и се емитуваше го сув.Реверзибилна отворено килими може да се здипли во компактна големина лесно складирање, тоа доаѓа со носи торба за дополнителна погодност.Погоден за едно попладне излет или р.в патот патување.УВ СТАБИЛИЗАЦИЈА : УВ обложени да се заштити против бледнее и други сонцето штета.Answer : ___________________________ Note : Бои покажуваат различни во слики поради осветлување.ДИМЕНЗИИ : 5' x 8', 8' x 12', 9' x 12', 9' x 18', четири големина се совршени за било каква внатрешна/надворешна декорација.РАЗНОВРСНА И ФУНКЦИОНАЛНА : Овие разноврсна и функционална килими се одлична опција за да ги подигнете сите забава простор вклучувајќи ги и патио, дек градина, плажа, пикник, rv кампување, гаража, детски соби.Ова отворено килим за на плажа, camper, или пред тремот е изведен од 100% богородица полипропилен, заедно со ивица дека е топлина третираат за да се избегне протриване, мека и издржливи, ниска одржување.На дише материјал ќе не боли трева или нула вашиот палуба.Овие разноврсна и функционална килими, отворено килими, rv патио душеци, се одлична опција за да ги подигнете сите забава простор вклучувајќи ги и патио, дек градина, плажа, пикник, rv кампување, гаража, детски соби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата