.

.

Надгради Вратата Сидро Рака за Отпор Бендови, Тренингот Отпор Бенд Вратата Водител на Преносни Лесно се Соберат, Безбедна Мулти Точка Водител на Салата за Насловна

Надгради Вратата Сидро Рака за Отпор Бендови, Тренингот Отпор Бенд Вратата Водител на Преносни Лесно се Соберат,

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Автомобил Појасот Ниво Материјал Подобро Од Други Евтини Производи】Оваа надградена вратата сидро рака за отпор бендови е направен од ист материјал како автомобил појасот, безбедно и сигурно, совршен за воз вашите мускули, колковите и нозете. (Бендови Не Се Вклучени). 【5 Циклуси Дизајн Овозможи Прави Различни Вежба】Нашата врата водител на рака се совршена работа со твоите отпор бендови(не се вклучени), 5 циклуси на различни висини, ви овозможува да варираат ќе вежби се да се погоди сите од клучните делови од телото. 【Преносни и Лесно да се Инсталира】преносни дом салата, отпорот бенд вратата сидро се мали димензии со прилагодливи клип го прави особено лесно да се отстрани и да ја инсталирате уредот кога ќе патуваат(бидете сигурни рака цврсто прикачен со врата). 【Здрав &Стабилна】Направени од Високо квалитетен материјал,оваа врата anchol рака е многу здрав и стабилен,совршен тренингот опрема за дома и на патот фитнес. 【Обезбедување на квалитет】имаме верба во нашиот производ & секогаш ќе бидат покриени.Ништо од било какви проблеми на отпорот бенд вратата сидро, ние сме среќни да ви помогнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата