.

.

Вежба Отпор Бендови, Плен Бендови за Нозе и Задник, се Водат Тренингот Бендови за Насловна Фитнес, Јога Пилатес Мускулите Обука,Широк Анти Лизга Хип Бендови

Вежба Отпор Бендови, Плен Бендови за Нозе и Задник, се Водат Тренингот Бендови за Насловна Фитнес, Јога Пилатес

DEN 2052.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мека, тешки и анти-фрактура, висококвалитетна гума, цврста и еластична, не е лесно да се скрши. Лесни & Преносни : отпорни На бендот е пренослив и доаѓаат со мрежа сметководствена торбичка дека можете лесно може да скривам ги во вашиот куфер или рачен багаж.Што го прави совршен за секој тренингот, без разлика дали е дома, теретана, се земаат заедно парк или како што ќе патува за да можете да продолжите со вашата работа надвор рутина каде и да одите. Зелена 10 фунти, сина 15 фунти, жолта 20 килограми, црвена 25 килограми, црна 30 фунти. Добра кондиција предмети во вашиот џеб, мини компактен и лесен, удобен да го носат околу, и ефикасна обука во секое време, насекаде. Мулти-цел : Хип бендови се идеални за помагање во јога, пилатес, плажа тело вежбање и постпартална молзењето.Печатени тренинг програма се вклучени, да Научат најдобрите пушки & нога вежби.Целосната програма за салата & дома.Целото Тело Тренингот Придружник Наменета за ваша погодност, овие бендови може да ви обезбеди со целосна целото тело тренингот, вежбате рацете, грбот, градите, стомачни, нозе, итн.Сите вашето тело мускулни групи може да бидат обучени со овие бендови, откако ќе почеток, ќе почне да се добие поздрава.фитнес бендови Прилагодите Вашиот Отпор Ниво Со 5 обоени појаси за различни отпор нивоа, ќе имаат повеќе избор во изнаоѓање на свој ниво.Отпор нивоа за секој бенд се разликуваат од 10lb да 30lbsatisfying сите ваши различни потребите за обука.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата