.

.

smseace 5PCS Црвено AC/DC12-24V LED Индикатор Светлото 1/2(12mm) Водоотпорен Рамна Глава на Индикаторот за Јачина на Светилка со 150mm Кабел Должина Метал LED Индикатор Светлина

smseace 5PCS Црвено AC/DC12-24V LED Индикатор Светлото 1/2(12mm) Водоотпорен Рамна Глава на Индикаторот за

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Примена : За употреба како кочница светлина, брзинометар, tachometer, мерач кластер, проверете мотор индикатор, висока зрачна индикатор, shifter стакло и странични светла.Што повеќе , тоа го користи за Автомобили, Комбе, Камиони, Бродови и така натаму.Предност : заштеда на Енергија и ниски трошоците за одржување.Флеш планината за лесна конекција и силна спроводливост.Функција : Со убава акрилни леќа и импресивно долг животен век, овие LED контролната сијаличка се конструирани од еден дел од цврст алуминиум.Сијалица Тип : LED; Боја : Црвена; Напон : 12-24 V.Монтажа Дупка со Дијаметар : 12mm; Должина на Кабел : 150mm /5.91 во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата