.

.

MAOMEI Прилагодливи Доведе Рака Кутре Додатоци Доведе Подигнат Лов Обука за Кучиња Leashes Кутре Поводник Јаже Пет Јака Влечење Јака(Розева)

MAOMEI Прилагодливи Доведе Рака Кутре Додатоци Доведе Подигнат Лов Обука за Кучиња Leashes Кутре Поводник Јаже

DEN 269.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Виножито multicolor 10ММ дебел памук јаже, мека и издржливи;.Кожа ограничување тока, ниско-клуч луксуз.Внатрешни тока анти-мозочен удар уред, ако прилагоди на соодветен вратот турнеја за кучиња, тоа може да се користи како нормален вратот обемот drawstring.Надворешните тока анти-штрајк-out уред, кој е прилагоден според ситуацијата на куче;.Ова јаже, преку принципот на природна контракција, може да го подобри кучето е лоша навика, на брзаат во дневниот куче одење!.Пакет содржи : 1 x Милениче Поводник Јаже.Ние сме биле посветени на обезбедување на клиентите со квалитет на производи и услуги.Ако наидат на проблеми во текот на шопинг процесот на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Боја : Коноп сива /паун сино/ зелено мастило /портокал црвена /златно жолта /pink Type : Влечење Belt Package Вклучуваат : 1 x Милениче Поводник Rope Material : памук rope Pattern : цврсти color Rope должина : 170cm/66.92"1.Виножито multicolor 10ММ дебел памук јаже, мека и издржливи;2.Кожа ограничување тока, ниско-клуч луксуз.Внатрешни тока анти-мозочен удар уред, ако прилагоди на соодветен вратот турнеја за кучиња, тоа може да се користи како нормален вратот обемот drawstring.Надворешните тока анти-штрајк-out уред, кој е прилагоден според ситуацијата на куче;3. Дршката од памук јаже е мека, а не тесни;4. Ова јаже, преку принципот на природна контракција, може да го подобри кучето е лоша навика, на брзаат во дневниот куче одење!Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ви Благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата