.

.

NA Милениче Бонбони Боја Нерѓосувачки Челик Куче Сад Виси кафез домашно милениче мачка Храна Слив Виси од не ' Рѓосувачки Челик Виси Сад Сина

NA Милениче Бонбони Боја Нерѓосувачки Челик Куче Сад Виси кафез домашно милениче мачка Храна Слив Виси од не

DEN 2356.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Домашно милениче бонбони боја куче сад виси кафез домашно милениче мачка храна слив виси од не ' рѓосувачки челик виси сад.Се создаде една ексклузивна мал сад за кучиња, така што кучињата да можат да уживаат во животот.Бонбони обоени куче сад, прекрасен изглед, и безбедност на храна одделение производство на материјали направи кучиња јадат почиста.Тоа се направени од храна одделение материјали.Тоа апсолутно се обрнува внимание на безбедноста на храната за кучиња.Тоа донесува виси дизајн да се направи дома почист и побезбеден, со цел да се намалат вибрациите на куче чаши.Дозволете нашите кучиња, исто така, уживајте во животот и да се обидат најдобро да се создаде кучето е ориз сад.Спецификации : Пинк еден сад + нерѓосувачки челик сад, сина еден сад + нерѓосувачки челик сад, зелена еден сад + нерѓосувачки челик сад, розова еден сад + нерѓосувачки челик сад + боја кутија, сина еден сад + нерѓосувачки челик сад + боја кутија, зелена еден сад + нерѓосувачки челик сад + боја кутија, боја box Material : нерѓосувачки steel Category : пет садови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата