.

.

Gebildet 12pcs 12V-24V Автомобилската Низок Профил Jcase Кутија во Облик на Избрани Осигурач за Камиони,Автомобили и ЏИП,Брод(20A/25A/30A/40A/50A/60A,Секој 2 парчиња)

Gebildet 12pcs 12V-24V Автомобилската Низок Профил Jcase Кутија во Облик на Избрани Осигурач за Камиони,Автомобили

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува 12pcs Низок Профил, осигурувачи, 6 осигурувачи на секој amp оценка : 20 A/25 A/30 A/40 A/50 A/60 A.Најчесто се користи да се замени за влечење/приколка моќ и кочница контрола на функциите, меѓу разни други автомобилски системи.Совршен за замена на приколка поврзани со разнесени осигурувачи во камиони.Не се фатени без право на осигурувачи за вашиот камион или SUV.Идејата за повеќето електрични уреди и возила како Автомобил, ЏИП, Camper, Патување Приколка, Голф Автомобили, Камиони и други возила.Совршен и основните алатки за автомобили.Строго се препорачува да се провери на правото големина на автомобилство автомобили осигурач со себе пред донесувањето на купувачите.Задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување, ако најде дека нашите производи не работат или квалитет не толку добри како што мислите, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Пакетот Вклучува : 2 парчиња×20 A Низок Профил, 2 парчиња×25 A Низок Профил, 2 парчиња×30 A Низок Профил, 2 парчиња×40 A Низок Профил, 2 парчиња×50 A Низок Профил, 2 парчиња×60 A Низок Профил, Широко се користи : се Користи во автомобил, камион, ЏИП, дома, брод, camper/Р.В., АТВ, UTV, голф количка, и повеќе електрични devicess.Ве молиме внимание Не се фатени без право на осигурувачи за вашиот камион или ЏИП!Забелешка : ве Молиме проверете специфична големина на производот според сликата.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата