.

.

Стоматолошки Scaler H34-35 Удобност Издание со Касета 5 компјутери

Стоматолошки Scaler H34-35 Удобност Издание со Касета 5 компјутери

DEN 4174.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сосема Нов.Целосно гарантирана против дефекти во материјалот и изработката.Autoclavable / Sterilizeable.Стоматолошки Scaler H34-35 Удобност Издание со Касета 5 компјутери.Одличен Квалитет.Сет од 5 Sickle scalers.Овие scalers имаат остри рабови на двете страни да се отстрани калкулус во posterior.Посочи совет крајот.Доаѓа со складирање и стерилизација касета.Одличен квалитет.Силиконски Рачка за удобно држење во рака за да се спречи замор.Autoclavable.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата