.

.

Lynn Електроника LCLCDUPMM-3M 62.5/125 Портокал Duplex Multi-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, LC-LC, 3 Метри во Должина од Портокал

Lynn Електроника LCLCDUPMM-3M 62.5/125 Портокал Duplex Multi-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, LC-LC, 3 Метри

DEN 371.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Произведени со високо квалитетни компоненти.Керамички ferrule конектори.Индивидуално тестирани и етикетирани.Достапни во 10 Свирка, СМ и ММ. Достапни во 1, 2, 3, 5 или 10 метри должина.Lynn Електроника Портокал Duplex Multi-mode 62.5/125 оптички влакна patch кабел, LC-LC, 3 метри во должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата