.

.

G. S Стоматолошки Огледало се Справува Само, Конус Штекер (Пакување од 5) Најдобар Квалитет

G. S Стоматолошки Огледало се Справува Само, Конус Штекер (Пакување од 5) Најдобар Квалитет

DEN 659.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се Справи Со Наменета За Цврст Стисок На Инструмент.Висок Квалитет На Метал За Долго Време Се Користи И Максимизирање Инструмент Инвестиции.Autoclavable.Направен Во Висока Нерѓосувачки Челик.Исто Како Слика.Г.S Стоматолошки Огледало Се Справува Само, Конус Штекер (Пакување Од 5) Најдобар Квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата