.

.

XLarge Acacia Дрво Служат Фах -15.5 и 16.5 Сет од 2 Octagon Дрвени Плочи – Природен Дрвен Послужавник – Идеален за што Служи Појадок, Ужина, Партија Мезе – Домот Charcuterie Одбор(Голем

XLarge Acacia Дрво Служат Фах -15.5 и 16.5 Сет од 2 Octagon Дрвени Плочи – Природен Дрвен Послужавник – Идеален

DEN 770.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Задолжително за Секој Дом : Донесе шик и практични прилог на вашиот дом со Источниот Свет кои служат послужавник!Оваа прекрасна дрвен послужавник е домот, практична и издржлива, идеален избор за доделување вкусно мезе или грицки додека се прави впечаток да трае за вашите гости.Супериорен Квалитет : Нашата служат послужавник е изработен со врвен квалитет, природни acacia дрво, кој е познат по својата издржливост и отпорност.Исто така, фах, е еко-пријателски и има еден шрапнел-слободен дизајн за лесно ракување и долготрајна употреба.Практичен и Разноврсна : Ова дрво одбор меша убаво функционалност и стил.Тоа е издржлив, здрав и лесен за маневрирање, совршен за доделување мезиња, деликатеси, овошје, зеленчук или друга храна, што го прави тоа-мора да има за секоја партија или семеен собир.Повеќенаменското Користење : Не само што е многу практично, но хармоничен и елегантен.На карактеристична octagonal форма и големи дизајн го прават овој дрво одбор совршен за сервирање храна или можете да го користите како декоративен послужавник за да создадете око-препреки décor структури во вашата кујна, дневна соба, или во спалната соба.Елегантен Дизајн : Исток Светот acacia дрво фах има мазна, природна завршница што ќе се донесе еден допир на елеганција и личност во вашиот дом décor.Дали ви се цел за себе или како housewarming, роденден или годишнина подарок за некој посебен, нашите служат фах ќе се направи една убава прилог на вашиот дом.На Исток Светот, кога станува збор за одржување на нашите клиенти задоволни и среќни, нема простор за компромис.Тоа е причината зошто ние се потпираат на топ-квалитетни материјали од сигурни добавувачи и напредни производствени техники кои ни помогне да испорача прекрасен дом производи и додатоци кои ќе ги импресионира со својот уникатен стил и практичност.Вашето задоволство е од најголема важност затоа ние сме секогаш на располагање!Природно, Елегантен, и Разноврсна – Совршена Комбинација!Нашите служат коцки се дефинитивно мора да се има за луѓе кои знаат како да остават впечаток на сите во партијата.Обликувани до совршенство со природни acacia дрво, овие дрвени коцки се трајни, здрав, и лесно да се справи со, идеален за транспорт, голем избор на храна, мезе, закуски, или други деликатеси.На коцки имате убаво и елегантен дизајн, со оглед на нивната раска-слободен заврши и природно дрво шема.Нив ги користат за издржување или создавање на убави décor подготовки и да се донесе една уникатна атмосфера во вашиот дом!Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Сет од 2 служат коцки;Природни acacia дрво;Издржлив и здрав изградба;Еко-пријателски;Мазна, раска-слободен заврши;Модерна и префинет дизајн;Лесни да се справи;Покренати рабови;Природно дрво шема;Храна-одделение заврши;Домот на декоративен послужавник;Голема за да им служи на пијалаци, храна, мезе, закуски, сирење, и многу повеќе;Прекрасна роденден, housewarming, или годишнина присутни.Вашиот дом ќе изгледа убава со нашите acacia дрво послужавник!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата