.

.

Skechers Жените Одат на Прошетка Еволуција Ултра-Уверување Патики

Skechers Жените Одат на Прошетка Еволуција Ултра-Уверување Патики

DEN 960.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Лесни, одговорно Ултра Оди амортизирање.Skechers Воздух за Ладење Goga Мат insole.Sock nit 360 горниот обезбедува лесна sock-како се вклопуваат.Висок раст Ултра Столбови стимулирам секој чекор.Ултра Оди Искра Sock nit 360 Лизга На.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата