.

.

ПОДОБРУВАЊЕ на Игра на Табла Ранец - Засилен Цврсти Игра на Табла, Складирање со Поместена Рамо Ремени, Носејќи се Справи, и други Додатоци Џебови за Коцки, Игри со к?

ПОДОБРУВАЊЕ на Игра на Табла Ранец - Засилен Цврсти Игра на Табла, Складирање со Поместена Рамо Ремени, Носејќи

DEN 2268.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИГРА на ТАБЛА КУЛА РАНЕЦ : Чување на огромен број на табла игри, игри со карти, Dn D додатоци, и сè друго ќе треба да се направи вашиот следен игра ноќ хит (x 12.5 12.5 x 21 инчен внатрешни работи).ЦВРСТИ РАНЕЦ ДИЗАЈН : Поместена пена е засилен со тешко полимер листови за полу-цврста структура кои, всушност, се одржува својата форма ќе треба за секое апокалиптично сценарио, Играта Кула за ранец продавници голема кутија игри (вклучувајќи Gloomhaven), игри со карти, игри со коцки, battlemats, минијатурни фигури, игра парчиња, и многу повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата