.

.

Безжична Спортски Паметни Очила, Bluetooth 5.0 Слушалки Музика Очила Отворено Велосипедизам Слушалки Спортски Слушалки Вграден Звучник за Возење Возење Риболов

Безжична Спортски Паметни Очила, Bluetooth 5.0 Слушалки Музика Очила Отворено Велосипедизам Слушалки Спортски

DEN 4079.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Отворете насочен аудио очила, комбинирање на музика, телефон и очила.Насочен аудио технологија може точно да ги проект музика за одредена област.Дали слушате музика или упатување телефонски повик, само што може да се слушне без нарушување на другите, и во исто време, можете да добиете на надворешни звуци.Вграден-во со висока чувствителност микрофон и намалување на шумот технологија, можете да се јавите на глас асистент директно и разговор лесно.BT5.0 чип перформанси, силен, брз одговор, стабилност, без одлагање, во споредба со BT4.2 подобрени перформанси, ниска потрошувачка на енергија, и да се постигне долги пренос.Да се ослободи од традицијата на користење на слушалки на уво, и тоа не е болно да се носат за долго време.Спецификација : Производ модел : а2 Frames Color : Black Speaker моќност : 8 ohms, 1 вати * 2 Battery капацитет : 80 m Ah * 2, rechargeable Standby време : повеќе од 12 hours Charging време : 2 hours Working време : 5-8 часа, во зависност од volume Material : ABSLens : еден сиво мастило lens Package Големина на : 18.5 * 8 * 6.5 cm / 7.28 * 3.15 * 2.56 in Package Тежина : 149g / 5.26 oz Package Листа : 1 * Музика glasses1 * USB полнење cable1 * стакло cloth1 * упатството (Кинески, англиски).

Кон својствата

Product model:
a2 Frames
Color:
Black
Speaker power:
8 ohms, 1 watt * 2
Battery capacity:
80 mAh * 2, rechargeable
Standby time:
more than 12 hours
Charging time:
2 hours
Working time:
5-8 hours, depending on the volume
Material:
ABS
Lens:
single gray ink lens
Package Size:
18.5 * 8 * 6.5cm / 7.28 * 3.15 * 2.56in
Package Weight:
149g / 5.26oz
Package List:
1 * Music glasses :
1 * USB charging cable :
1 * glass cloth :
1 * Instruction manual (Chinese, English) :
Најдобри предлози во категоријата