.

.

РАЗЛ Eyewear - Бела XS - Дизајнер Плоштадот UV400 Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените - Coquille

РАЗЛ Eyewear - Бела XS - Дизајнер Плоштадот UV400 Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените - Coquille

DEN 1440.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МОДАТА КАКО СИЛА НА ДОБРОТО : Кога ќе го купите пар на нашите стилски дизајнер Сина светлина блокирање очила, ти даде Дар од Очите на некој во неволја за слободни.Со помош на нашата визија партнер, Sightsavers, вашето купување ќе се промени на поединецот живот преку око испит, очила, хирургија, или медицина.ЗАШТИТА на ВАШИТЕ ОЧИ : Нема повеќе да одбере помеѓу лизгање или окото здравје!Нашите стилски Сина Светлина Блокирање Очила дифузна штетната сина светлина, зраци, кои доаѓаат од вашите дигитални екрани.УБАВИНАТА Е ВО ДЕТАЛИТЕ : Нашата рамки се направени од дизајнерот, рака намали ацетат или нерѓосувачки челик, и заврши со custom-украсениот метал храмови.ВИДИ ПРЕКУ НОВИ ЛЕЌА : Носат самоуверено со нула отпор дека има ви покриени, во секое време, на било кое место.Мерења : 50 - 17 - 142 ММ. Леќа Ширина - 1.97 инчи (50 MM).Мост со Ширина - 0.67 инчи (17 MM).Арм Должина - 5.6 Инчи (142 MM).Вклучува патување случај и ткаенина за чистење.Вклучува патување случај и ткаенина за чистење.Вклучува патување случај и ткаенина за чистење.Оди за храбар во Бела XS, нашите најдобро продаван стил со малку помали рамка.Со својата мода напред форма и ласкави се вклопуваат, ќе бидете сигурни дека да се задржи вашите очи безбедно — во стил.Вклучува патување случај и ткаенина за чистење.Леќа Ширина - 1.97 инчи (50 MM)Мост со Ширина - 0.67 инчи (17 MM)Арм Должина - 5.6 Инчи (142 MM).Оди за храбар во Бела XS, нашите најдобро продаван стил со малку помали рамка.Со својата мода напред форма и ласкави се вклопуваат, ќе бидете сигурни дека да се задржи вашите очи безбедно — во стил.Вклучува патување случај и ткаенина за чистење.Оди за храбар во Бела XS, нашите најдобро продаван стил со малку помали рамка.Со својата мода напред форма и ласкави се вклопуваат, ќе бидете сигурни дека да се задржи вашите очи безбедно — во стил.Вклучува патување случај и ткаенина за чистење.Оди за храбар во Бела XS, нашите најдобро продаван стил со малку помали рамка.Со својата мода напред форма и ласкави се вклопуваат, ќе бидете сигурни дека да се задржи вашите очи безбедно — во стил.Вклучува патување случај и ткаенина за чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата