.

.

zHONgRT DIY 5D Кристал Сликата, Посебно во Облик на Дијамант Дрво Шема Крстот Бод во Собата, Home Office Ѕид Декорација

zHONgRT DIY 5D Кристал Сликата, Посебно во Облик на Дијамант Дрво Шема Крстот Бод во Собата, Home Office Ѕид

DEN 333.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дрвото шема крстот бод комплет убава крстот бод сликарство украсени со кристал и кристално вежба. 5 D крстот бод комплет ефект дрво шема, изгледа, дали вистински и реални.Крстот бод комплет лесно да се работи за почетници.Широко се користи во вашата спална соба, дневна соба или канцеларија како совршена декорација.Прекрасен DIY крстот бод поставите подарок за вашите пријатели или семејства!.Спецификација : Материјал : Кристал вежба + Облик на вежба Боја : Како на сликата Големина : 30*30cm / 11.8*11.8 инчен(Прибл.) Пакет листа : 1 * DIY крстот бод .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата