.

.

Ledamon Жените Кимоно Облека Долго - Класичен Џеб Флорални Bathrobe Nightgown

Ledamon Жените Кимоно Облека Долго - Класичен Џеб Флорални Bathrobe Nightgown

DEN 1079.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вратоврска затворање.Машина За Миење.Полиестер Charmeuse, 22mm.Оваа прекрасна кимоно има менаџирање тече drape и удобност.Кимоно јака,sash вратоврска затворање, појас циклуси и внатре врски.Вратоврска затворање.Постојат џебови на двете страни.Од страна на цепнатинки во полите.Машина за миење ладно, нежни циклус, висат сува.Или хемиско чистење.Не кајгана.Оваа облека може да се користи како bathrobe, nightgown, дома носат, sleepwear, невестата и деверуша фустан.Една Големина Одговара На Повеќето.Се вклопува до 46" на градите & хип. 54" должина.Прекрасни, свиленкаста и стилски пижами, кои се совршен избор за вашата гардероба.Голема и совршен подарок за вашата сакана или себе си !.Ledamon е одличен тим кој се стреми кон совршенство и е полна со виталност.Тоа има огромно вештини и професионално работно искуство во кимоно облека проектирање, производство, и материјал за селекција.Секогаш посветени да ви обезбеди подобар и посовршен производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата