.

.

ORIPURUS за Еднократна употреба се Соочуваат со Крпа, Памук Сува Брише Лицето Towelettes, 100 Брише Unscented Не-Плетени Памук Брише Шминка Отстранување Влошки за Чувствителна Ко?

ORIPURUS за Еднократна употреба се Соочуваат со Крпа, Памук Сува Брише Лицето Towelettes, 100 Брише Unscented

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% ЧИСТ ПАМУК МАТЕРИЈАЛ Направен од чист памук, без додаток или штетни хемикалии, нашите памук ткива се меки и безбедно за деликатна кожа и сите други цели.Можете да ги користите за кожа на лицето чистење, бебе кожа, дури и за оние кои е чувствителна кожа, ова памук ткиво е совршен избор!.SOFT & ЧУВСТВИТЕЛНИ НА ДОПИР – единствена бисер шема од една страна е мека на допир, нема да предизвика иритација на кожата.Во исто време, чистење способност е исто така подобрена, благодарение на поставените бисери, па можете да ги исклучите нечистотија, масти, вода, нафта и повеќе со леснотија.ЕКСТРА-ДЕБЕЛ & ИЗДРЖЛИВИ – Sayornis памук ткиво е 60% подебели од обичните оние на пазарот, па тоа може лесно да се апсорбираат повеќе течност и да се обезбеди подобро чистење резултат.Тоа е исто така супер растеглив и издржливи, без влакна на косата во текот на користење, ви нудиме максимална чистење удобност!.ЛЕСЕН ПРИСТАП – Ние дизајниран за лесно откине линија помеѓу секои две ткиво листови, така што лесно може да се земе еден лист како што треба, без да допре повеќе ткива.Овој дизајн, ефикасно го намалува загадувањето на останатите ткива и го задржува вашата памук брише чиста и безбедна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата