.

.

nuLOOM Erlinda Племенски Внатрешна/Надворешна Површина Килим, 5' 3 x 7' 6, Беж

nuLOOM Erlinda Племенски Внатрешна/Надворешна Површина Килим, 5' 3 x 7' 6, Беж

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полипропилен, направени во Белгија.Дизајниран со еластичност против секојдневно носат и солза, овој килим е дете и пет пријателски и совршен за голем сообраќај области и во затворени простории и на отворено, како што се патио, дневна соба, кујна, и ходници.Елегантни и функционална куп висина овозможува лесен пласман во entryways, под мебел, и нема да го попречи вратите.Овој килим е и вода и згаснат отпорни, сепак водење на килим во сенка ќе го продолжи својот животен век и за намалување на исчезнува со текот на времето.Лесно да се чисти, ние препорачуваме едноставно hosing исклучување на нечистотија или остатоци и на самото место лекувањето било благи дамки со тепих почиста.Големина : 5 ft 3 во х 7 6 ft во | Item Облик : Правоаголни | Боја : Беж.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата