.

.

Дома Dynamix Никол Милер Патио Земја Danica Внатрешна/Надворешна Површина Килим 5'2x7'2 Сини/Сива

Дома Dynamix Никол Милер Патио Земја Danica Внатрешна/Надворешна Површина Килим 5'2x7'2 Сини/Сива

DEN 1103.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН : На Никол Милер Патио Земја Danica килим колекција покажа убав и храбар, ширум medallion мотив со цветни и Викторија лопати во мека нијанси на сива и сина за око-фаќање на централен во секој простор.ДОСТАПНИ ВО РАЗЛИЧНИ ОБЛАСТ КИЛИМ ГОЛЕМИНИ : 9 x 12 килими, 8 x 10 килими, 6 x 9 килими, 5 x 7 килими.ТЕКСТУРА & ТРАЈНИ : Направена од полипропилен предиво, ова ткаени килим е текстура со удобно се чувствуваат underfoot за опуштање во вашиот затворен или на отворен простор.ПОДОБРУВАЊЕ БИЛО ЗАТВОРЕН ИЛИ ОТВОРЕН ПРОСТОР : Оваа колекција нуди област килими која одговара на сите затворен и отворен простор.Тие се УВ избледи и временските отпорни.Совршен за да се користи како Дневна соба килими, entryway килими, канцеларија килими, отворено патио килими, дек килими.ЛЕСНО CARE & ОДРЖУВАЊЕ : На лесни лесно да се чисти полипропилен е ниска одржување и нема да нула вашиот палубата површината.За чистење : Размачкана дамки, црево чистење, понесете и употреба на лист компресор.Се тркалаат на килим за брзо и лесно складирање во текот на годината.Големина : 5 ft 2 x 7 ft 2 во | Боја : Сина/Сива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата