.

.

Менхетн Безжична Нумеричката Тастатура – 18 Полна Големина Копчиња & Ултра Тенок, Лесен Ергономски Број Подлога Дизајн - за Лаптоп, Десктоп, Компјутер, КОМПЈУТЕР – Ц

Менхетн Безжична Нумеричката Тастатура – 18 Полна Големина Копчиња & Ултра Тенок, Лесен Ергономски Број Подлога

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

18 Полна Големина Копчиња : 18 Полна големина, ниска профил ги копчињата на кои се лесно да се идентификуваат; идеален за внес на податоци и зголемена точност.Копче Backspace и број заклучување вклучени на numpad.Удобно Тивка Допир : Ергономски дизајн за поддршка удобно користење и да се избегне зглоб вирус.Мембрана копчето се префрла за да се намали пишување бучава, подобрување на одговор и да се обезбеди ниска профилот на тастатурата.Има 5 милиони притискање животен век.Лесен за Инсталација : : Брз се постави и подготвен да се користи со Безжична 2.4 GHz RF технологија.Безжичен опсег ефективни до 33 ft.преку микро USB приемник.Без возачи или инсталација е потребно.Тенок вклучува еден AAA батерија.Широк Компатибилност : Работи со лаптоп и десктоп компјутери кои имаат Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10 или Linux оперативни системи.Како и Mac 9 / 10 или над. 3 годишна Гаранција кога купени од производителот или овластен препродавач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата