.

.

Bahco BHSC140 SC140 Електричар Ножици со 48 мм Сечење Должина, Сребрена/црвена, 140 мм

Bahco BHSC140 SC140 Електричар Ножици со 48 мм Сечење Должина, Сребрена/црвена, 140 мм

DEN 528.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мали ритам во сечилото за соголување кабли.Електрични shears со пластични прст дупки.Должина : 140mm.Опис на производот Во 1886 година, нашите исконски бренд е роден.Денес, тоа е уште еден симбол на квалитет.Откријте историјата што оди во секој Bahco производ.Сет Содржи : 1 x Електричар ножици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата