.

.

[KEM]Електрични Cordless Керамички Нож Острилка Висока брзина на ротирање Изостри Камен

[KEM]Електрични Cordless Керамички Нож Острилка Висока брзина на ротирање Изостри Камен

DEN 405.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Cordless / Моќ Острат.Висока брзина на ротирање острат камен.Производ Големина : 9cm x 14cm x 6cm (Прибл. 3-1/2" x 5-1/2" x 2-1/2").Материјал : ПП / Тежина : 300g (0.7 lb).Бара 4 АА батерии, Батерија, не се вклучени.Карактеристики на производот Cordless / Моќ Острат Висока брзина на ротирање острат камен Производ Големина : 9cm x 14cm x 6cm (Прибл. 3-1/2" x 5-1/2" x 2-1/2") Материјал : ПП Тежина : 300g (0.7 lb) Бара 4 АА батерии, Батерија, не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата