.

.

Бамбус Нож Блок,Без Ножеви Нож Носителот Phyllostachys Pubescens Материјал,Crossover Countertop Нож Рек Складирање (Боја : Дрвени)

Бамбус Нож Блок,Без Ножеви Нож Носителот Phyllostachys Pubescens Материјал,Crossover Countertop Нож Рек Складирање

DEN 933.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Универзален нож носителот : универзален нож носителот може да се сместат алатки со било сечилото форма.Вклучува слотови за острење барови и кујна ножици.Сигурна и стабилна дизајн : Нашите иновативен крстот алатка носителот систем е клучен за да се осигура дека алатка е цврсто поставени во блок.На рамномерно распоредени жлебови оддели ножеви без допирање и гребење едни со други.Совршен подарок : напредни и подобрена верзија е совршен подарок за оранжерии, свадби, Нова година или Божик-погоден за сите видови на кујни!.Исцедете дупки и не се лизга нозе : потрошувачка дупки на дното дозволите вашиот ножеви да се исуши за да бидете здрави.Кога преземањето на нож, со не се лизга нога подлога може да го подобри вашиот стабилност.Материјал безбедноста : садови и садови се изработени од не-корозивни и еколошки дрво.На кујнски нож носителот може да се управува подводна, кој е лесен за чистење на нож држачот.Име на производ : нож блок, нож holder Material : Phyllostachys pubescens Size : 19.5*9.5*22cm//7.7*3.7*8.7 inches Applicable места : домови, барови, куjни, ресторани, кујни, итн.Пакет се Вклучени : 1 X нож носител (не вклучувајќи нож)Само продаде нож носители, не вклучувајќи ножеви.Забелешка : Според следи и амбиентална светлина, постои одредена боја difference The рачни мерни податоци има грешка од околу 1cm за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата