.

.

RONRONS Сет од 3 Директно Работ на Ноктите Clippers Режа Удобност не ' Рѓосувачки Челик Ноктот Ноктот Машина 360-Степен Ротирачки Главата Лесно Контрола Стил Нокти Педикир А?

RONRONS Сет од 3 Директно Работ на Ноктите Clippers Режа Удобност не ' Рѓосувачки Челик Ноктот Ноктот Машина

DEN 186.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Looped рачки се спречи лизгање и да се овозможи лесен, лесен клипинг!За разлика од редовните clippers, нема болни цедење.Само се лизга вашиот палец и прст во внатрешноста на циклуси и притиснете ги нежно.На clippers ќе направи вашите нокти совршено се намали и добро негувани, со јасни и прецизни нож, сечење на работ ќе не солза или подели ноктите.Криви и Директно работ тревите се направи сечење лесно и се чисти.Таа е изградена за сите помине видови.Погоден за постарите и артритични раце,дијабетесот или на некој има проблеми со авто-нокти за нега.Нашите ноктите машина направени со висок квалитет на материјалите, облик и големина специјално за средување на ноктите или ноктите со оптимална точноста, трајни производи за употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата