.

.

LED Ноќ Светлина за Деца, Aipatal Мини Овци Предиво-Топка Дизајн Расадник Светилка за на Маса Врвот, USB Порти Симпатична Бебе Nightlight за Спалната соба, Најдобри Роденденски

LED Ноќ Светлина за Деца, Aipatal Мини Овци Предиво-Топка Дизајн Расадник Светилка за на Маса Врвот, USB Порти

DEN 1360.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????Добра Ноќ Светлина - На kawaii ноќни ламби зрачи надвор мека нежна светлина во темни ноќи, без повреда на нашите очи.Тоа е како една симпатична овци придружни за време на нашиот сон.Најдобри деца спалната соба на ноќ светлина за девојки, момчиња или возрасни. ????Слатки Овци Дизајн - слатки овци ноќ табела светилка е направен од памук и ratten да и обезбеди пријатен мека на допир и задржување на децата безбедно.Тоа стои на tabletop со 4 дрвени нозе и метална база.Тоа е crazily популарни за деца!. ???? 6 LED Предиво-Топка Светлина Ефект - ноќ светлина капакот е изработен во природна предиво-топка текстура., така што на LED светлото во внатрешноста сјај исклучување прекрасна светлина ефект да ви обезбеди сите ноќта придружник. ????USB Пренослива Светилка - Наместо приклучок во electrically, мини tabletop ноќ светлина се опремени со USB порт за да ви овозможи моќ тоа со moblie полначи.Тоа е голем дома декорација за спална соба, дневна соба, книга полиците, итн. ????Совршен Подарок за Деца - На прекрасен дизајн привлече голем број деца и родители, за да им послужи како и на мало ноќен чувар.Тоа им овозможува на родителите да се провери на нивните деца доцна во ноќта, и дискови ужасите далеку од вашите деца.Тоа е исто така широко се користи за возрасните, кога тие се гледа на ТВ или читање во текот на ноќта.На влакнести овци форма обезбедува чувство на топло добредојде; на предиво-топка дизајн на светло се покријат изгледа мека и зрачи надвор ѕвездена светлина ефект; и нејзината прекрасна симпатична насмевка им помага на нашите деца да имаат сладок сон во текот на ноќта.Aipatal комбинира различни елементи на дизајнот и безброј експерименти на светлина ефект во еден специфичен ноќ светлина.Тоа ќе биде една симпатична и прекрасен придружник за нашите деца минува низ ебам ноќ во нивното дете живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата