.

.

zhuoerjing Ноќ Светлина е Погодна за Внатрешна и Надворешна Сцени (Сив)

zhuoerjing Ноќ Светлина е Погодна за Внатрешна и Надворешна Сцени (Сив)

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Работно време : Целосно наполнета, на максимална осветленост на монохроматски може да работи за 12 часа.Најниска осветленоста може да се работи за 36 часа.Функција : Поддршка за времето надвор, дишат светлина ефект, скок светлина ефект, 17-боја monochromatic светлина.Конфигурација : Вграден-во 1800 m Ah литиум батерија, време на полнење 3 часа, и може да се користи на отворено.Поле на примена : Тоа може да се користи како празник подароци за родендените, Божиќ, ноќта на Вештерките, итн.Можете да ја прилагодите внатрешна и надворешна атмосфера, го намалите стресот, и ослободување на добро расположение.Квалитет : Ние ветуваме дека нашите производи се 100% КК прегледан и квалификувани, и да се обезбеди постојан по-продажбата на услугата.Led Светлата За Спалната соба,Суета Светлата Страна Светла,Соба Светлата,Мала Светилка,Среќен Светла,Децата Ноќ Светлина, RGB Боја на Промени, Поставување на Тајмерот, Режим на Префрлување, Погоден За Бебе бебе соба Светлата И Возрасни Ноќ Светла, Соби, Децата Подароци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата