.

.

530105 Посебни Circlip Plier 6.7 Во Chromed/Текстура Рачки

530105 Посебни Circlip Plier 6.7 Во Chromed/Текстура Рачки

DEN 885.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.За U-Облик circlips.За circlips без дупки на вратило системи за заклучување E. G. На мотори, Менувачи, заработувачката, спојки, сопирачки.Со пролетта-натоварени отворање.Масло закорави.За U-Облик circlips.За circlips без дупки на вратило системи за заклучување е.Г.На мотори, менувачи, заработувачката, спојки, сопирачки.Со пролетта-натоварени отворање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата