.

.

Мажите Памук Возење Шапка Капа Командоси Beret Армија, Морнарица Рамен Капа Cabbie Шапка Newsboy Мека Кандидира Капа Унисекс Наследство, Традиции

Мажите Памук Возење Шапка Капа Командоси Beret Армија, Морнарица Рамен Капа Cabbie Шапка Newsboy Мека Кандидира

DEN 465.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Волнени,Памук,Волна.големина:Прилагодливи /материјал : волнени.Еден прилагодлива Големина : 57cm-60cm ве Молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата глава големина пред да го купите!.Волна мешавина newsboy капа со quilted обвивка, меки и удобни.Класичен Квалитет и Дизајн.Стил : newsboy рамни плочи.Опис на производот Линија 1 Сосема нов и висок квалитет.Линија 2 на Нашите дизајнери се во согласност со тренд и внимание на секој детал на дизајн за да се обезбеди стилски и исклучителна производи за нашите клиенти.Линија 3 Производ Слики : Сите фотографии се зеде од реалниот објект, можете да ги видите сите детали јасно на листата.Алинеја 4 Тоа е најдобра опрема за женски пријател, лесно да се совпаѓаат со џемпер, да се облекува.Линија 5 создавање на една линија на модерен безвременски облека и накит додатоци за убави елегантен жени.Линија 6 Мали Нешта кои прават голема разлика за девојки.Супериорен квалитет рачно изработени бразлетна е совршен прилог кога нешто едноставно е потребно да се заврши на облека.Вкусен и не премногу flashy.Само правото на допир,да се создаде посебен единствена слика за вас.Важноста Забелешка : Состојба : Сосема нов, направени да нарачате (за 3-4 дена) Висок Квалитет Студио Направи - Оригинален Дизајн.Превозот време : 8~16 работни дена.Забрзана испорака време : 5~7 работни дена, Ако сакате другите стилови имаме повеќе шема опции.Ве молиме да ја најдете нашата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата