.

.

Мажите Рамен Ivy Капа Волна Помеша Newsboy Капа на 1920-тите години Gatsby Ирски Шапка Капа

Мажите Рамен Ivy Капа Волна Помеша Newsboy Капа на 1920-тите години Gatsby Ирски Шапка Капа

DEN 1656.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кука и Јамка затворање.ВИСОК КВАЛИТЕТ TWEED РАМЕН КАПА : Направен од премиум волна помеша.Погоден за мажите и жените.Целосно наредени капи.ОПСЕГ НА ГОЛЕМИНИ : Една големина прилагодливи (57-60cm).На прилагодливи newsboy шапка има Велкро рака на задната страна на sweatband да се обезбеди совршена, удобно се вклопуваат.ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ TWEED ДИЗАЈНИ : Изработени од квалитетна волна мешавина ткаенини, проверете и herringbone дизајни и се достапни во широк спектар на бои.ОДЛИЧНА СЕКОЈДНЕВЕН ДОДАТОК : совршен капа за вашата земја прошетки и отворено определба.РУНО НАДЕЖ : Заклучите вашиот температурата на телото во повеќето удобно ниво!Со ткаени руно обвивка, тешка ладно е повеќе нема да биде тешко да се справи со.Вашиот шеф ќе бидат завиткани во топлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата