.

.

CHUZI Паб ДРС Пиперки Добро за Живот Ѕид Оркестарот ПРЕДВОДЕН Неонски Знак Човек Пештерата Бела Светлина + Црвено W24 x H16

CHUZI Паб ДРС Пиперки Добро за Живот Ѕид Оркестарот ПРЕДВОДЕН Неонски Знак Човек Пештерата Бела Светлина +

DEN 4701.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи Акрилик Знаци - Направена од Акрилик пластична плоча, со led осветлување, висока ефикасност, заштеда на енергија.Со услугата за животот на повеќе од 100,000 часа, тоа е многу повеќе побезбеден од вистинско стакло неонски знак, не се плаши од електрична опасност.Осветлете ја Вашата Соба - Користете неонски-како знак на вашата спална соба, човек пештера, пиво бар, итн.Таписерии, лесни и издржливи неонски знаци достави пораката на светли и живописни, да моќ на влијание и емоции атмосфера за вашите важен настан.Тоа е нов избор за домот и декорација на подароци за другите.Лесен за Инсталација и Употреба На led светло знак на моќ со влезен напон од 100 V-240 V.Таму е метален синџир за да висат на ѕидот или продавница прозорец.LED ѕид уметност е вашиот најдобар избор за украсување барови, игра сали и спални соби.Нов Стил на ДВЕ-БОЈА-КОМБИНАЦИЈА! - Не како многу led знак со една боја, нашите неонски-како се знаци на сите ДВЕ-боја-комбинација!Има вкупно 13 различни избор за вас.Совршена декорација нема да ве изневерам.Таа, исто така доаѓа со 2.5 м кабел, доволно за да приклучок за штекер насекаде.Совршен Подарок за пријателите или љубов - Led неонски знак може да се користи како Божиќ подарок за роденден, Денот на Вљубените, семејство, љубовници, момче, деца, итн., неонски знаци за спалната соба, свадба, пиво бар, бар, гаража, плажа, игра соба, Ѕид декорација за додипломски партии, продавници, ресторани, итн.Забелешка : Една година гаранција за квалитет неонски светла.Ако Неонски светлина е оштетен, ние обезбедување на бесплатна услуга за замена.Нашите неонски светлосни знаци е фабрика која е фокусирана на производство на акрилик неонски-како знак за многу години.Секој инженер има повеќе од 15 години искуство во неонски-како знак производство.Секој производ што ќе ви помине низ многу процеси како висок притисок на тестирање, монтажа и пакување.Секоја врска е прецизен и се стреми кон совршенство.И таму е комплетна по-продажбата на гаранција, која може да направи вашата секој денар се чувствуваат вредно.Функција : 1. Неонски-како знаци е нов стил со ДВЕ комбинација на бои.Има вкупно 13 различни стандардната боја-комбинација можете да изберете. 2. По долгорочна употреба, неонски светлина не ќе се загрее и ќе не му наштети на кожата.3. Светилка е светла, но не му наштети на очите.4. Доаѓаат со 2.5 м кабел, со прекинувач и 110 V-220 V НИ Приклучокот.Исто така, метален синџир ќе биде преполна со вас, не се загрижени дека нема tools да се откажам.Забелешка : Ако се оштетени за време на превозот, ние ќе испрати оштетени делови.Ако имате било какви други прашања, ве Молиме пратете е-маил штом е можно да се јавите на нашиот тим, нашиот тим ќе ви овозможи со најдобра услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата