.

.

USB Соба Навлажнувачи,120ML го исклучите Ултразвучно Atomization Навлажнувачи Арома Diffuser, Двојно Начини на Спреј Долготрајни Humidification,Десктоп Овлажнител & Ноќ L Зелена

USB Соба Навлажнувачи,120ML го исклучите Ултразвучно Atomization Навлажнувачи Арома Diffuser, Двојно Начини

DEN 328.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Голем капацитет/smart humidification] Ултразвучно овлажнител има паметни, тивко и ефективен изглед.Тоа moisturizes сув воздух безбедно и брзо.Тоа може да се обезбеди единствен магла дистрибуција во собата и да уживаат во животот лесно во секое време, насекаде. [Интелигентен Систем] Изградена-во интелигентни постојана влага систем, со користење на најнова двојно запечатување систем за да се спречи истекување вода, нема вода и автоматско затворање на дизајнот на резервоарот за вода, се безбедни за употреба.На овлажнител исто така доаѓа со ноќ светлина за да направи вашата околина порелаксирана. [Ултра-тивка/прочистување на воздухот] На резервоарот за вода автоматски се исклучува кога тоа е кратко на вода, и тоа функционира тивко.Мали овлажнител може да се користи како етерично масло diffuser.Мирис ќе се таложи на целата соба со вода магла на овлажнител, создавајќи атмосфера, миризливи и смирување на вашето тело и ум. [Лесно да се пополни, контрола и чисти] врвот пополни овлажнител, само отворете го капакот и се прелива во водата, за да рефил.Тоа може да биде лесно да се чисти со бришење на празен резервоар за вода со влажна крпа.Многу погодна за спалната соба, спална, дневна соба, канцеларија, desktop, ноќта. [Грижете се-бесплатно Гаранција] Ние искрено се надеваме дека овлажнител може да донесе утеха за вас и за вашето дете живот.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.Ние сме среќни да слушате вашите мислења. ☛Ако ви треба овлажнител, ве молиме кликнете нашата продавница☚★ Кога времето е суво, купи овлажнител за себе или на некој пријател.★Опис на производот : humidification, ароматерапијата, автомобил, дом furnishing Product : Humidifier Season : пролет, лето, есен, winter Power снабдување на владата : USBFunction : humidification, aromatherapy Color : зелена, бела, black Water капацитет на резервоар : 120 MLSpray волумен : 40 ML/HRated моќ : 2 WApplicable област : 10 квадратни meters Recommended возраст : возрасни, youth Scope на примена : спална соба, дневна соба, купатило, итн.Бидејќи сите димензии се за повикување само.Грешка на 1-3cm треба да биде прифатлив.Еден сантиметар е еднаков на 0.39 инчи.Стоки : Испраќаат во рок од 2 работни дена по поставување на цел.Ние ќе ви обезбедиме со овој производ за слободни рок од 10-15 дена.Кликнете на "Додади во Кошничка", ви посакувам среќен шопинг!ви благодарам многу!Ние сме професионални продавница.Сите навлажнувачи ќе го видите се внимателно избрани од страна на нас, и произведени со одлична производители.Ќе ги сакал многу!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата