.

.

YINGKAI Риболовецот Риба Поврзани со Светлина се Префрлите Decal Винил Ѕид Decal Налепница Уметност Дневна Соба Резба Ѕид Decal Налепница за Детска Соба Почетниот Прозорец Д?

YINGKAI Риболовецот Риба Поврзани со Светлина се Префрлите Decal Винил Ѕид Decal Налепница Уметност Дневна

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Доаѓа со лесно да се применуваат упатствата.Лесно да се примени за да се ѕидови, врати, стакло и други тврди површини со примена на инструкциите.Не paiting потребни и нема да го оштети ѕидови.Големина е околу 4.5"х5".Боја : црна.боја : како на сликата материјал : хартија количина : 1 Парче Големина е околу 4.5"х5" .Тежина/Пакет : 0.28 kg овој пакет вклучува : 1 лист ѕид налепница Боја : црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата