.

.

WHYHKJ 100pcs Шарени Светат во Темница Светлечки Ѕвезди и Месечина Флуоресцентни Пластични Ѕид Налепници Божиќ Детска Спална соба Ѕид Налепници Бебе Соби Дома Декораци?

WHYHKJ 100pcs Шарени Светат во Темница Светлечки Ѕвезди и Месечина Флуоресцентни Пластични Ѕид Налепници Божиќ

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пакет се вклучени : 100 парчиња на Ѕвезди ( Розова, Сина, Зелена), 1 парче на Месечината (Случаен Боја).Постојат 2 различни бои помеѓу ден и ноќ.Оригиналната боја во текот на денот, флуоресцентна боја во текот на ноќта.Само место за било чиста, рамна површина, и вклучете го светлина за 15-30 минути, бидејќи налепници треба да ги апсорбира светлина пред блескав.Не е потребно да се апсорбира светлина, а потоа да светне за нагоре за подолго време.Сите ѕид налепници се направени од еколошки пластични материјали, невкусна, се Безбедни за употреба.Кога инсталирање£се однесува само на леплива лепило подлога на задната страна на светлечки ѕвезда, а потоа залепете го на ѕидот.врвен квалитет го прави тоа никогаш не падне ѕидот.Ако сакате да ги отстрани, само unscrew ги нежно, без да предизвика штета на ѕидот.Количина : 100 ѕвезди и 1 месечината Боја : розова, сина, зелена Материјал : пластични Тоа ќе биде голема семејна забава планирање на светлечки ѕид decal комбинација.Сите ѕвезди и месечина може да се организира според вашите сопствени идеи.Нека овие светлечки ѕид налепници за промена на вашето дете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата